הדברות או לא להיות

16 מאי

הדברת נמלים מטרידות

זהו, הגיע הזמן הזה בשנה שמתחילות לבצבץ להן הנמלים המעצבנות שאתם מגלים בפינת הריצפה מזדחלות לעבר המטבח. זה כל כך מעצבן לראות את התהלוכה הזו שהן עושות בטור ולדעת שהנה הגיע הזמן ושוב צריך להזמין את המדביר ולעשות הדברה בבית.

בתור אחת שגרה בצפון הארץ אני יודעת מה זה לגור עם חיות ואין לי בעיה לחלוק את ביתי עם חמישה כלבים, שני חתולים וארנב קטן אחד אבל כשמדובר בנמלים אין סובלת מזה יותר ממני כי אני פשוט לא יכולה לסבול את הנוכחות שלהם.

גם אתם מחפשים שירותי הדברה בצפון? כנסו>>

אני רק חושבת על כל הפינות החשוכות והאפלות האחרות שאותם אני לא רואה שהם מסתודדים להם שם בקבוצות קבוצות ומתכננים כיצד יצאו לפעולה. ואם נופל פירור? וואוו אז בכלל מתחילה החגיגה.

מכירים את זה שנופלת חתיכה מהאוכל ואתם לא שמים לב ואז אתם מגלים שעה אחר כך גוש נמלים? אין דבר יותר דוחה מזה… לכן גם השנה התקשרתי למדביר הקבוע שלי שיגיע לבצע הדברה בצפון הארץ הרחוקה ולא אכפת לי כמה זה יעלה רק שיעשה את הקסם שלו ויגאל אותי מכמויות הנמלים שמסתובבות לי בין הרגליים.

חומרי הדברה ביתיים- כן או לא?

אתם בטח שואלים את עצמכם למה פשוט אני לא לוקחת K300 ומרססת אותם לבדי, ובכן התשובה לכך מורכבת מכמה חלקים. החלק הראשון עוסק בעובדה שאני לא סובלת לגעת בחומרי ניקיון ואם הייתי יכולה לבקש מהמנקה שלי לעשות את זה אז הייתי עושה את זה כבר מזמן. אבל מצד שני הדברה באמצעות חומרים ביתיים אינה אפקטיבית כל כך כמו הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך שיודע בדיוק איפה לתקוף עם הרעל.

יתרון נוסף היא העובדה שעם הריסוס של המדביר מגיעה אחריות שמספיקה בדרך כלל בין חצי שנה לשנה ואז במידה וחוזרים החרקים, הנמלים או שאר מטרידים אחרים יש למי לפנות ויש ביטוח על ההדברה, מקסימום המדביר יחזור לרסס וזאת ללא עלות נוספת. מדליק לא?

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: