ניקוי חלונות בצורה חכמה – עשה זאת בעצמך

30 אפר

איך אפשר לנקות חלונות בדרך הנוחה והקלה ביותר שתדרוש מאיתנו את הכי פחות מאמץ?

אני זוכרת שלפני שנים היינו מסתבכים עם פירוק החלונות והוצאתם, זה כמובן לא קל בכלל ואפילו נורא כבד, אם החלון מעץ וזכוכית וזה גם יכול להיות מסוכן. כל הרעיון בלהוציא את החלון מהמקום, הוא בשביל שנוכל לנקות ולשטוף אותו משני הצדדים. כשהחלון נמצא במקום שלו אפשר לנקותו מהצד הפנימי, אך הצד החיצוני נשאר מלוכלך, היות וקשה מאוד להגיע אליו.

היום זה כבר יותר פשוט

אז מה השתנה ואיך מנקים היום? היום יש דרך הרבה יותר קלה לנקות חלונות, אין צורך להוציא אותם מהמקום יותר בשביל לנקות אותם בצורה מלאה. כמובן אם מדובר בחלונות מאוד גבוהים ואין לנו סולם בהישג יד, אז אולי זה יהיה קצת קשה יותר. בכל מקרה מה שצריך זה דלי, מים, סבון ומגב הפלא לצורך העבודה.

מהו מגב הפלא?

זאת אחת ההמצאות החכמות של תקופתנו, הוא בנוי בצורה כזאת שיש שני מגבים קטנים המחוברים האחד לשני במגנט, משולב בהם גם ספוג. צד אחד מצמידים לצד החלון הפנימי ואת הצד השני מצמידים לחלון החיצוני, ככה שהם מתחברים אחד לשני ופשוט ניתן לנקות רגיל. רק הפעם הפעולה שאנחנו עושים היא דו צדדית. אנחנו מנקים בצד אחד ואוטומטי זה מנקה גם בצד השני, כמה נפלא!

בסרטון הבא תוכלו לראות בדיוק מזה מגב הפלא, איך הוא נראה ואיך הוא עושה את העבודה. אז בפעם הבאה שאתם מתכוונים לנקות חלונות, תעשו לעצמכם טובה ותתחילו להשתמש בגאדג'טים החדשים שיש בתחום הניקיון

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: